Свою заяву політик зробив 5 жовтня в ефірі телеканалу "Прямий".

24 канал повідомляв, що 2 жовтня під час одного з голосувань у парламенті журналіст телеканалу 1+1 Ігор Колтунов помітив, як Барна одночасно натискав на кнопки за пультами трьох своїх колег. Помітивши "кнопкодавство", журналіст зробив зауваження нардепу, і почув у відповідь нецензурну лайку.

Читайте також: #Ідітьус*аку: Зеленський запустив флешмоб після матюків Барни

"Я справді емоційно вчинив. Я вибачаюся перед своїми виборцями, перед українським народом, перед дітьми, яким показали це відео ті люди, які не повинні б це показувати", – сказав Барна.

Навіть (вибачаюся, – ред.) перед союзом всіх журналістів, яких я дуже поважаю. І, до речі навіть захищаю за справама Чеботаря й так далі... ті, які працюють заради істини, а не тільки ґвалтують істину заради грошей. Такі ось, як та особа. Вибачте, ніхто не без гріха. Але є межа, яку не можна переходити нікому,
– заявив нардеп.

До слова, це далеко не перший скандал, у який потрапляє запальний нардеп Олег Барна. Так, у грудні 2017 року Барна отримав стусанів від учасників акції під будинком генпрокурора Юрія Луценка. Причиною стало те, що нардеп вдарив кулаком в око учасницю автопробігу.

Окрім того, у жовтні 2017 року, намагаючись потрапити на ранкове засідання Верховної Ради, Барна нарвався на розлючений натовп мітингувальників, які побили та обплювали політика з вигуками: "Йди працюй!"