Про це повідомив Оbozrevatel з посиланням на Telegram-канал колабораціоніста.

Читайте також: "Вибори" голови окупованої Донеччини: мінус один із перших бойовиків на Донбасі

За словами Ходаковського, зараз уже майже ніхто не хоче "йти за Дніпро", не обговорює перемогу над "київським режимом", натомість все частіше лунають заяви про повернення до складу України. Єдине – заявники ще не визначились, у якому форматі таке повернення можливе.

Ми вже не говоримо ні про походи на Київ, ні навіть про вихід на адміністративні кордони областей. Швидко змінився горезвісний "тренд" – усі розмови тепер тільки про інтеграцію. Як у жарті: ті, хто говорить, що пити треба менше, і ті, хто говорить, що пити треба більше, мають рацію в одному – пити треба,
– написав Ходаковський.

Втім, особиста позиція терориста – це плекання надії зберегти приречені "республіки".

ДНР
Олександр Ходаковський

Далі у тексті Ходаковського – відвертий "передвиборчий" піар: заклики працювати на благо людей, пошуки коштів на підтримку населення, боротьбу зі злочинністю тощо.

ДНР
Повний текст заяви Ходаковського

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Павло Губарєв, який претендує на посаду ватажка "ДНР", в інтерв'ю журналістам зробив кілька несподіваних заяв: якщо раніше він обіцяв своїм "виборцям", що Донбас буде у складі Росії, то тепер його риторика кардинально змінилась.

Хто такий Олександр Ходаковський?Українець, колабораціоніст з Росією, голова "мінбезпеки ДНР" до липня 2014, керівник так званих "Патріотичних сил Донбасу". Раніше командир спецпідрозділу СБУ "Альфа" в Донецькій області. Брав участь у подіях на Майдані на боці владних структур. На початку травня 2014 створив і очолив терористичне збройне формування "Восток", яке залучали до штурму Донецького аеропорту 26 травня та КПП "Маринівка" 5 червня. Після розколу в батальйоні втратив значну частину бойовиків. У липні 2015 року звільнений з посту секретаря так званої "ради безпеки ДНР" указом Олександра Захарченка. Самі "деенерівці" Ходаковського називають креатурою Ріната Ахметова і неодноразово звинувачували у "підривній діяльності на користь України".