Міністр оборони України Умєров зазначив, що стратегічне завдання України – відновлення територіальної цілісності у межах кордонів 1991 року.

Дивіться також За цими правилами мають грати всі, – Умєров про "демонізацію" мобілізації в Україні

Плани Міноборони України

"Ту інституцію, розгерметизовану, дуже політизовану, не відповідаючу деяким викликам, треба зупинити", – зазначив очільник Міноборони Умєров.

За його словами, має бути єдина цілісна система, яка працює на результат.

Ми повинні мати всі спроможності для того, щоб досягти нашої стратегічної мети – кордонів 1991 року. На 2024 рік будемо робити все і всі військові цілі, яки ми поставили для себе, будемо досягати,
– наголосив Умєров.

Міністр не уточнив, чи вдасться виконати це завдання – відновити територіальну цілісність саме наступного року.

За даними "Радіо Свобода", Умєров також зазначив, що в України є плани щодо екіпіровки для нових мобілізованих, яких призиватимуть на військову службу 2024 року.

Також міністр запевнив, що "усе спланували", відповідаючи на запитання, звідки братимуть гроші на екіпіровку для нових мобілізованих.

Ми все спланували на 2024 рік, як уже було сказано головнокомандувачем. Далі в деталі не хочемо входити: що спланували, як ми будемо це робити,
– відповів Умєров.

Міноборони про ситуацію в Україні: останні новини

  • Цьогоріч в грудні наша держава сподівалася на ухвалення нового пакету допомоги від США вартістю 60 мільярдів доларів. Проте, ймовірно, Конгрес повернеться до цього питання у січні 2024 року.
  • Міністр оборони Умєров оцінив, наскільки критичними є такі затримки для України. Він наголосив, що влада постійно комунікує з союзниками щодо питання військового забезпечення. За його словами, ситуація складна, але контрольована та зазначив, що США не планують припиняти допомогу Україні.
  • Крім цього, у Міноборони вже створили план щодо виробництва та закупівлі безпілотників на наступний рік. Президент України анонсував виробництво мільйона дронів. Проте, Умєров переконаний, що Україна зможе навіть перевищити цю цифру.