Своїм баченням виходу із сьогоднішньої кризи Віктор Ющенко поділився в інтерв'ю виданню "Апостроф".

Перемога у війні на Донбасі

Нам потрібно не поразка, а перемога над російською агресією. Тому що без цієї перемоги ми ніколи не будемо жити спокійно,
— вважає Ющенко.

Він пояснює, що має на увазі не лише мілітаристський компонент, а цілий ряд речей, які паралельно мають давати результат.

"Це дипломатичний напрямок, військовий, фінансовий, економічний, гуманітарний, санкційний та інші. У більшості з них повинен бути присутнім міжнародний компонент", — вважає колишній глава держави.

Фінансова стабільність

За словами Ющенка, фінансова стабільність як компонент перемоги не менш важлива, ніж дипломатична чи військова перемога.

Я знаю мало історичних прикладів, коли країна, яка перемагає, так сильно втратила контроль над грошима і цінами. Якщо ми девальвували національну грошову одиницю на 320% і маємо інфляцію близько 60%, ми, по суті, відкрили другий фронт. Крім російської окупації, ми відкрили другий фронт для нашої поразки,
— розповів він.

Нова економічна політика

"Економіка, яка працює, пакет нової економічної політики, — це те, що на дві третини дає відповідь щодо нашого благополуччя сьогодні, завтра, післязавтра. Це, до речі, є одним з компонентів перемоги над путінської агресією", — наголошує політик.

Після цього, на думку Ющенка, можна говорити про комунальну реформу, реформи освіти, медицини та ще 26 реформи, про які говорять. Він сумнівається, що один уряд може "потягнути" декілька десятків реформ.

Візьміть також участь у нашому опитуванні!