За перші дні 2018-го року ми уже маємо свіжі, але не тверезі історії, які доводять це.

Читайте також: Як різні види алкоголю впливають на настрій та вашу поведінку

6 січня в російському місті Армавір у квартирі багатоповерхівки вибухнув самогонний апарат. Дім вистояв, всі живі, постраждав тільки власник конструкції, при чому, мабуть, більше морально, ніж фізично, бо за його словами "поїлець і кормилець загнувся". І це посеред святкового тижня! Сподіваємося, що у бідолахи залишилися стратегічні запаси "пального". Або хоча б гроші для купівлі магазинного.

А в Данії від любителів "біленької" постраждав колекціонер Брайан Інгберг. 2-го січня грабіжники у масках викрали з його дому пляшку горілки. І не просто пляшку, а найдорожчу в світі: 3 кілограма золота, 3 кілограма срібла, пробка інкрустована діамантами — вартість оцінена у 1,3 мільйони євро. Продати таку пляшку і жити десь під пальмою? Ні! Новорічні свята! 5-го січня пляшку знайшли на якомусь будівельному майданчику... Пусту. Мабуть, грабіжники просто хотіли свята, бо така пляшка прикрасить і новорічний стіл, і будмайданчик.

Та найбільше хочуть свята у Новій Зеландії: там 31 грудня уже минулого року насипали справжній алко-острів.

Справа в тому, що у новозеландському місті Коромандел штраф за розпиття спиртних напоїв у громадських місцях становить близько 180 доларів. Тому, щоб випити шампанського на вулиці, треба мати у кишені кругленьку суму. Або покреативити. Під час відливу в місцевій річці Тайруа новозеландці насипали на дно піску, поставили на нього стіл, дочекалися, коли вода повернеться, і почали святкувати Новий рік на імпровізованому острові. Поліцейським креативщики казали, що перебувають в "інтернаціональних водах". І один з охоронців порядку настільки проникся ідеєю, що заявив: "якщо б я раніше знав про острів, можливо, приєднався б до його творців".

Свята тривають, планета п'є, ми слідкуємо за новинами. Вживайте в міру, інакше опинитеся в ЗМІ. І добре, якщо у розділі "курйози".

Читайте також: Що станеться з організмом, якщо пити вино щодня: дослідження