У неділю, 12 березня, у Parimatch заявили, що призупиняють діяльність через санкції РНБО. Разом з тим там пообіцяли, що віддадуть гроші клієнтам.

Дивіться також Розворот Сербії на Захід: чи втратить Росія важливого союзника в Європі

Сайт заблоковано

Слід сказати, що Parimatch – це міжнародна букмекерська контора, яка, зокрема, організовує азартні ігри в інтернеті. Роками вона провадила свою діяльність не тільки на території України, а й – Росії та в інших державах.

Операційна діяльність компанії припинена. Платформа для клієнтів недоступна, сайт pm.ua заблоковано,
– йдеться в офіційному повідомленні Parimatch.

Окрім того, там зазначено, якими будуть наступні кроки компанії, власне, це:

  • повернення грошей клієнтів з балансів наразі компанія перебуває у пошуку легального механізму повернення коштів; як запевнили в пресслужбі, клієнти можуть бути певні, що всі гроші зараз безпеці, хоча й заморожені;
  • призупинення всіх партнерських контрактів Parimatch шукає легальні механізми погашення фінансових заборгованостей за всі надані послуги;
  • завершення трудових відносин з колективом компанії – в організації констатували, що усвідомлюють, що зупинка всіх операційних процесів компанії унеможливить виконання зобов'язань перед командою.

Сума фактично сплачених податків та ліцензійних платежів ТОВ "Паріматч" за 2023 становить 485 мільйона гривень. Ми будемо очікувати додаткового аналізу і розгляду ситуації навколо санкцій РНБО проти ТОВ "Паріматч" та сподіваємося на майбутній перегляд рішення,
– заявили в букмекерській конторі.

Масштабні санкції від Зеленського

Згадаємо, що про рішення Володимира Зеленського ввести в дію запропоновані РНБО санкції проти букмекерських компаній стало відомо у суботу, 11 березня. В указі глави держави йдеться про обмеження стосовно 120 фізичних та 287 юридичних осіб.

Окрім Parimatch, у підсанкційному списку є такі контори: "Спортлото", "Перша міжнародна букмекерська компанія", "Бет.Ру", "КредитСервіс", "Спортбет", "Бетсіті", "Матчбет", "Марафон", "БК" Олімп" та інші.