Вона записала відео, де закликала іноземні уряди розірвати всі зв'язки з Тегераном. Брат дівчини повідомив, що 23 листопада її заарештували.

Читайте також Росія дарма домовлялася з Іраном: якого удару Кремлю погрожує завдати Ізраїль

Закликала припинити підтримувати "кривавий та дітовбивчий режим" Ірану

Племінниця лідера Ірану підтримала протести в країні та записала відеозвернення до іноземних урядів. Вона попросила негайно розірвати зв'язки з Тегераном через насильницьке придушення мирних протестів.

Відео Фаріде, де вона виступає проти "кривавого режиму", особливо набуло популярності серед іранців після того, як стало відомо, що дівчину заарештували. Про це розповів її брат Махмуд Морадхані.

Звернення племінниці лідера Ірану до іноземних урядів: дивіться відео

Вільні люди, будьте з нами й скажіть своїм урядам, щоб вони припинили підтримувати цей кривавий та дітовбивчий режим. Цей режим не вірний жодному зі своїх релігійних принципів, не знає ні законів, ні правил, крім сили та спроб утриматися при владі будь-якими методами,
– закликає дівчина у відео.

Зверніть увагу Іран зрозуміє силу України, – Давидюк про ліквідацію їхніх інструкторів у Криму

Заворушення в Ірані: що відомо

  • Іранська "поліція моралі" вбила 22-річну Махсу Аміні 17 вересня за "неправильно" одягнений хіджаб. В різних містах країни почалися масштабні протести проти свавілля силовиків та влади.
  • Народні бунти проти "кривавого режиму" тривають вже більше ніж 2 місяці. За цей час загинули 450 протестувальників, 63 з них – неповнолітні.
  • Понад 18 тисяч людей заарештували силовики. Про це повідомили іноземні ЗМІ з посиланням на правозахисників.

До теми – Чи нападе Іран на Саудівську Аравію та Ірак: дивіться відео