Зазвичай це простий процес, ще й пляшки виготовляють для нього спеціальні, які легко розбити. Та цього разу зробити це чомусь вдалося тільки з третьої спроби.

Дивіться також Король дороги: кіт перекрив шлях і відмовлявся пропускати машини – веселе відео

Перший "вибрик" атомного підводного човна USS Hyman G. Rickover

У штаті Коннектикут на церемонії хрещення нового атомного ударного підводного човна військово-морських сил Сполучених Штатів Америки USS Hyman G. Rickover (SSN 795) сталося страшне.

  • Традиційно заведено на першому урочистому спуску судна на воду розбивати об нього пляшку шампанського. Честь зробити це довірили Дарлін Грінерт – дружині колишнього начальника ВМС.
  • І все б, може, нічого, але раптом вона без будь-якого попереднього узгодження і в останню мить передала це право своїй доньці Сарі.

Сара, мабуть, не готувалася – розбити пляшку шампанського їй вдалося тільки з третьої спроби! Мило додати, що панянка Сара працює у компанії, яка виготовила важкою працею "охрещену" субмарину.

Ось так показали церемонію на офіційній сторінці відповідальної за човен компанії General Dynamics:

А ось яке відео виклали у мережі небайдужі свідки того, як усе було насправді:

Про спеціальну пляшку і поганий знак

Що цікаво, пляшки шампанського для цих церемоній беруть не в магазині, а окремо замовляють у виробника: там легше скло, яке розбити простіше, а ще й навколо скла – спеціальний металічний чохол для захисту від розльоту осколків.

Здавалося б, бий – і жодних проблем. Аж от бачимо ситуацію, коли вийшло інакше. І тепер хто зна, як плаватиме нова субмарина – адже здавна проблеми з розбиттям пляшки моряки вважають поганим знаком.

США флот
На церемонії "хрещення" атомної субмарини вгледіли поганий знак / Фото U.S. Navy

Ще кумедного У Німеччині випустили фігурки голого чоловіка та кабана, який вкрав у нього ноутбук на пляжі