Про це в ефірі телемарафону розповів голова Одеської ОВА Олег Кіпер. Він зазначив, що людей не спинити, адже вони хочуть отримати натуральний вітамін у вигляді одеського сонця. Водночас відповідні пляжі дадуть змогу відпочити та оздоровитися військовослужбовцям.

Дивіться також Прибутки падають, відвідувачі на 80% – жінки: як мобілізація впливає на ресторанний бізнес

В Одеській області відкриють 20 пляжів

Олег Кіпер розповів, що минулоріч 6 пляжів мали відповідні умови для відпочинку. Територію регулярно обстежували на наявність вибухових пристроїв, поруч були розміщені бомбосховища та укриття, також моніторилася ситуація щодо можливого підпливу небезпечних предметів.

У 2024 році влада планує відкрити додаткові пляжі в Одесі, а також Одеському та Ізмаїльському районах.

Найближчі дні буде підписана відповідне розпорядження щодо відкриття 20 таких пляжів,
– сказав Кіпер.

Водночас найбільше зон буде відкрито безпосередньо в Одесі, адже там простіше створити безпечні умови для відпочивальників.

Пляжний сезон у Києві

  • Минулого місяця У Києві відбулось засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА. Місцева адміністрація повідомила, що через дію воєнного стану відкриття пляжного сезону в Києві у 2024 році не буде.
  • Окрім цього, у КМДА кажуть, що громадянам не рекомендують відвідувати пляжі та зони відпочинку, щоб уникнути масового скупчення людей. Адже у випадку повітряної тривоги неможливо буде безперешкодно і швидко пробиратися до укриттів та сховищ натовпам.
  • Проте фахівці виконуватимуть необхідні сезонні роботи, необхідні для підтримки порядку та санітарії на пляжних територіях і зонах відпочинку. Йдеться про прибирання, а також обробка територій від комах.