Про це вона заявила у вівторок, 25 листопада, у промові перед учасниками конференції Європейської асоціації родинного бізнесу (European Family Businesses Association).

Водночас, за словами Меркель, ведеться напружена робота задля "дипломатичного розв'язання" конфлікту, під час якого постійно порушується територіальна цілісність України.

Поки Росія нічого не робить для врегулювання конфлікту на Сході України або робить недостатньо, "санкції необхідні", вважає Анґела Меркель. Хоча санкції зачіпають європейську та німецьку економіку, однак "немає нічого важливішого для підприємств за правову безпеку, стабільність та мир як головні передумови для успішного ведення бізнесу", пояснила канцлерка.

Як відомо, 17 листопада, на черговій зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ЄС питання про посилення запроваджених економічних санкцій проти Росії не розглядалося.

До слова, комітет з питань цивільного виміру безпеки Парламентської асамблеї НАТО вважає за необхідне посилити підтримку України і зайняти тверду позицію стосовно Росії.