В ОП відповіли на "план миру" Мексики

В Офісі Президента України відреагували на "мирну ініціативу" президента Мексики. Зокрема, висловився радник глави ОП Михайло Подоляк.

Читайте також Ліквідація 180 окупантів у Херсоні, просування на Донеччині: основне за 206 день війни

Так, за його словами, так звана "мирна ініціатива" президента Мексики Андреса Мануеля Лопеса Обрадора вигідна лише росії, оскільки надає їй час для відновлення резервів.

Ваш план – це залишити мільйони під окупацією, збільшити кількість масових поховань та дати росії час відновити резерви перед новим наступом? Тоді ваш "план" – це план росії,
заявив він.

Подоляк також розкритикував світових політиків, які використовують війну в Україні для власного піару. При цьому політик жорстоко відреагував на ініціативу лідера Мексики створити "Комітет з діалогу та миру".

Що за "план миру" пропонує Мексика

Андрес Мануель Лопес Обрадор заявив, що у всьому світі потрібно на 5 років припинити будь-які військові та торгові конфлікти. Зокрема, мексиканський лідер закликав припинити бойові дії в Україні на теперішній стадії та вважати це точкою відліку.

Крім того, у Мексиці пропонують створити так званий "Комітет з питань діалогу та миру" і хочуть оголосили цей план на Генасамблеї ООН. Посередниками, згідно з планом, мають виступити прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді, Папа Римський Франциск і генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

До теми – Мексика придумала "план миру" в Україні: дивіться відео