Безхмарного неба не обіцяють у жодній області України. Дещо прохолодніше буде у західних регіонах. Тепліше – на Сході.

До теми Повалені дерева та зірвані дахи: на Волині розгулялася негода

Погода на суботу, 3 липня

Найбільше повітря прогріється на Донеччині, Луганщині та Харківщині – до +29…+31 градуса. Проте тут теж обіцяють дощі та грози. На Півдні та у Центрі температурні показники триматимуться на позначках +26…+28. Жителям теж варто не забути про дощовики та парасольки.

Дещо прохолодніше на Півночі - +25…+27 і не обійдеться без опадів. Найнижчою температура буде у західних областях – у межах +21…+25, всю територію накриє дощами.

Прогноз погоди на 3 липня / Зображення Укргідрометцентру

Погода на неділю, 4 липня

У неділю ситуація сильно не зміниться: опади будуть усюди, проте на Донеччині та Луганщині вони будуть менш рясними. Знову-таки, у цих областях та на Харківщині буде найтепліше +29…+31. На Півдні та у Центрі температура коливатиметься у межах +26…+29, у північних регіонах - +25..+27.

Найпрохолодніше у західних областях – все ще прогнозують найнижчі показники - +22..+25.

Прогноз погоди на 4 липня / Зображення Укргідрометцентру

Найбільш свіжо буде на Заході, – Діденко

В Україні вихідними днями свіжіше повітря охопить західну нашу частину: +21...+27 градусів. Спека очікується на Сході та південному сході, +28...+32 градуси. У більшості областей України впродовж суботи – неділі денна температура повітря коливатиметься в межах +25...+29 градусів,
– написала синоптикиня Наталка Діденко.

Діденко наголосила, що грозові дощі випадатимуть нерівномірно, періодично. Проте при грозах виникатиме небезпека – град та шквальний вітер.

Тим часом Аномальна спека в Канаді призвела до смерті майже 500 людей

Негода найближчим часом не піде з України

Зазначимо, що раніше синоптикиня Віра Балабух повідомила, що сподіватись, що негода піде геть найближчим часом, не варто. Адже Україна вступає у найбільш небезпечний період, коли спостерігають найбільше злив, градів та шквалу.
На зміну циклону, який зараз циркулює в Україні, може прийти інший – він вже формується над Чорним та Азовським морем.