Коли в Києві вдарять морози

Температура повітря у столиці почне опускатися нижче нуля з 14 листопада. Спершу стовпчики термометрів покажуть -1 градус вдень та -5 градусів вночі.

Читайте також Загроза війни для клімату України: чи варто боятися появи аномалій

Ночі будуть холоднішими – до -5 градусів. Сильне похолодання накриє Київ з 27 грудня. Тоді синоптики обіцяють до -6 градусів вдень та -8 градусів вночі. Крім того, сніг почне падати практично кожного дня.

Ще більше похолодає у грудні. Сніг вкриє землю товстим білим шаром, а температура повітря вночі опуститися до -14 градусів. У другій декаді місяця -15 градусів прогнозують навіть вдень. Щоправда, сніг до того часу перестане падати.

Зауважимо, що до початку холодів є ще понад тиждень. То ж скористайтеся цим часом, аби придбати теплий одяг, чи просто прогулятися вулицями столиці при відносно комфортній температурі повітря.

Якою буде погода в перший місяць зими

У грудні в Україні синоптики прогнозують сонячну погоду та навіть аномальне тепло. Особливо тепло буде на Півдні – в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та в Криму. У перші дні зими температура повітря становитиме +7...+10 градусів. Після 5 грудня прийде потепління – стовпчики термометрів покажуть спершу +13 градусів, а потім вже +14 градусів.

Після 8 грудня температура піде на спад, але небо все одно буде сонячним. Морозів синоптики взагалі не прогнозують. Також немає натяків на сніг.

Водночас директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда не прогнозує сильних морозів на всю майбутню зиму. За його словами, подекуди температура повітря може опуститися до -25 градусів, зокрема це буде на Сході. Однак такий холодний період не триватиме довго.