Андерсен зізнався, що частенько користується послугами Укрзалізниці і загалом вже звик до низького рівня санітарії у вагонах.

Зауважте Данець сам помив вікно в потязі Укрзалізниці: коротка сага про сервіс – фото

Давно знайомий з браком чистоти зовні і всередині українських вагонів, тому і вирішив помити. А взагалі я хотів показати дітям красу України з вікна потягу,
– заявив журналіст.

Зізнається, що хотів купити квитки у вагон, в якому їде начальник поїзда, тому що такі вагони зазвичай нові. Але не зміг, тому підготувався до прибирання. За словами чоловіка, він давно планував зробити щось таке.

Деталі від Андерсена

  • Спершу він планував купити квиток у вагон, де їде начальник потягу. Такі вагони зазвичай нові. Однак реалізувати ідею не вдалося. Тому журналіст вирішив, що прибере сам.
  • Андерсен розповів, що одного разу вже намагався почистити вікно вологими серветками, однак бруд виявився сильнішим. Цього разу журналіст спеціально підготував засіб для миття та швабру.
  • За словами Андерсена, провідники взагалі не відреагували на його дії.
  • Журналіст також розповів, що його давно цікавить тема залізниці. Зокрема, він заснував Центр залізничних ініціатив. Андерсен називає себе активістом. Він переконаний: Україна має великий потенціал і може відносно за невеликі гроші поліпшити залізничну ситуацію.