Про це 24 каналу розповів військовий експерт Павло Нарожний. За його словами, всі мости поблизу Херсона перебувають під вогневим контролем ЗСУ.

Читайте також Україна почала повертати своє: росіяни можуть отримати лише один шматок землі

ЗСУ дали показової прочуханки окупантам

Він нагадав, що 30 серпня українські військові атакували 3 мости на Півдні України – два Антонівських та Дар'ївський.

Вчергове була показова прочуханка – удар HIMARS по всіх 3 мостах. ЗСУ нагадали окупантам, щоб не думали там нічого будували, бо отримають своє,
– сказав Нарожний.

Через це 20 тисяч російських військових, які базуються на правому березі Дніпра, опинилися в ізоляції – вони відрізані від будь-якого постачання.

"Їх треба постійно годувати, треба підвозити паливо для їхньої техніки. Одних боєприпасів скільки потрібно щодня, щоб оборонятися, не кажучи про якісь наступальні дії", – сказав військовий експерт.

"Ми будемо їх потихеньку душити"

Нарожний наголосив, що українські війська мають сильні позиції на Херсонщині. Тому, на його думку, після прориву першої лінії оборони окупантів ЗСУ немає ніякого сенсу йти в лобову атаку.

Перевага на нашому боці. Ми просто їх будемо потихеньку душити,
– сказав військовий експерт.

Що робитимуть росіяни

Він зазначив, що ЗСУ будуть продовжувати знищувати техніку, а також будь-які запаси російських загарбників.

Скільки в окупантів залишилося запасів, сказати важко. За моєю оцінкою, мине не більше місяця, коли окупантам не буде чим стріляти,
– припустив Нарожний.

Через це окупаційні війська, які залишаються на правому березі Херсонщини, не затримаються там надовго.

"Я думаю, росіяни будуть шукати варіанти евакуації. Будуть зводити якийсь понтонний міст чи переправу, аби якимись шляхами відходити назад", – сказав військовий експерт.

Ситуація на Херсонщині: останні новини

  • Ввечері 30 серпня у тимчасово окупованому Херсоні знову пролунали вибухи. Місцеві пабліки повідомляють про "бавовну" у районі Антонівського мосту. Попередньо відомо, що в місці влучання була перша база російських окупантів.
  • У тимчасово окупованому Бериславі, що на Херсонщині, також було гучно. Там після влучань почав вибухати склад боєприпасів окупантів.
  • Вибухи лунали й в окупованому Таврійську. Ймовірно, там також детонували склади з російськими боєприпасами.

Зверніть увагу – Кремль в істериці шукає найманців на Південь України: дивіться відео