Так, з російських ЗМІ стало відомо, що протягом дня у Бєлгородській області чули вибухи. Ба більше, добровольці заявили, що їм вдалось визволити вже декілька населених пунктів.

Дивіться також У Бєлгородській області ввели режим "контртерористичної операції"

У Москві теж неспокійно

У телеграм-каналі добровольчого легіону оприлюднили цікаві відео. На кадрах видно, що просто у центрі Москві літає прапор легіону, прикріплений до повітряних кульок.

У Москві літає прапор "Свобода Росії": дивіться відео

Поки ми ведемо визвольні бої у прикордонні, наш прапор літає у центрі Москви. Продовжуємо тримати у курсі. Росія буде вільною!
– йдеться у повідомленні.

Прапор добровольчого легіону літає у центрі Москви: відео

Ситуація у Бєлгороді: останні новини

  • Добровольці продовжують просування Бєлгородською областю. Наразі там гучно не лише через "бавовну", у хід пішли танки та вертольоти.
  • У соцмережах публікують відео, на якому, ймовірно, вертоліт російських бійців скидає теплові пастки в одному із населених пунктів Бєлгородської області.
  • За попередніми даними, 8 солдатів російської армії отримали поранення в Бєлгородській області. Крім того, "тимчасовий" губернатор Гладков повідомив, що в області запровадили "режим контртерористичної операції".
  • Росіяни терміново евакуювали сховище ядерних боєприпасів у Бєлгородській області, повідомив представник ГУР Андрій Юсов.
  • Ба більше, росіяни стверджують, що під час подій у Бєлгородській області у місті Грайворона поранення отримав заступник голови адміністрації міста. Крім того, поранено два співробітники МНС.