Це ті, яких народила відома Тигрюля. Рідкісні тварини навіть не встигли отримати імен. Їм було лише по 2 місяці. Чому загинули тварини — достеменно невідомо.

Поява на світ для тигренят стала випробуванням — від них відмовилась матір. Тигрюлю зоопарку шість років тому подарувала Юлія Тимошенко. Коли на півострові почалися проблеми зі світлом, зоопарку не дали достатньо генераторів. Це і спровокувало смерть тварин, вважає власник звіринцю.

В окупаційної влади Криму, так званій прокуратурі, вважають, що тигреняти померли через недогляд персоналу зоопарку. Ті начебто не допускали ветеринарів до тварин. До слова, Зубков у Криму ходить до судів боротись за свої активи та у справі про побиття охоронця зоопарку. За останнім звинуваченням йому сьогодні дали 3 роки умовно.

Читайте також: В ООН закликали Україну повернути електрику в окупований Крим

Після смерті тигренят Зубков заявив про закриття зоопарку. Тільце тварини він відправив до Росії. Не хоче, щоб причину смерті встановлювали у Криму. Після смерті цих тигренят у світі залишається 130 таких унікальних тварин, усі вони в неволі. Останню дику тварину застрелили понад півстоліття тому.

Автор сюжету — Роман Пагулич.