Полагодити газопровід на Донеччині поки неможливо

Але, у них нічого не вийшло. Внаслідок цього ворог лише пошкодив газопровід великого діаметру. Через це на Донеччині важко із газопостачанням. Як повідомили у Нафтогазі, наразі вони не можуть полагодити газопровід.

Головне Війна може тривати до зими, удар по казармах на Дніпропетровщині: основне за 93 день війни

Все через активні бойові дії в зоні діяльності АТ "Донецькоблгаз". Тому Оператор ГТС України не може зараз полагодити магістральний газопровід.

Так, більшість клієнтів компанії продовжують залишатися без газу.

Враховуючи ситуацію, було прийнято рішення перевезти співробітників, ліквідні мобільні засоби виробництва та ключову технічну документацію Слов'янського та Артемівського управлінь по газопостачанню та газифікації АТ "Донецькоблгаз" в більш безпечне місце,
йдеться у повідомленні.

Пошкоджений газопровід у Донецькій області: коротко

23 травня російські військові при спробі просунутися на Луганщині і захопити автошлях Лисичанськ – Бахмут пошкодили магістральний газопровід діаметром 1 200 міліметрів. Через це з газопостачанням на Донеччині важко.

За словами очільника Луганської ОВА Сергія Гайдая, через такі дії тиск у трубі знизився, а це ставить під питання подальше газопостачання у сусідній регіон. Він також підкреслив, що через бойові дії дістатися до розгерметизованої ділянки поки вкрай складно.

Скласдну ситуацію з постачанням газу до споживачів підтвердив і голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Основний вузол, через який газ надходив раніше, зараз окупований росіянами, тож подачу через нього припинили. Натомість резервний – пошкодили ще у квітні. А відновити його просто неможливо, оскільки ремонтники не можуть наблизитися до нього. Знову таки через ведення активних бойових дій.

Луганщина повністю без газу

Луганська область постійно перебуває під обстрілами російських окупантів. Деякі місцевості області не відпочивають від атак й пів години.

За словами, голови Луганської ОВА Сергія Гайдая, внаслідок ворожих обстрілів з 25 травня уся Луганщина повністю залишилась без блакитного палива. Він зауважив, що припинення роботи спричинене постійними обстрілами росіян. Внаслідок чергової атаки на газорозподільній станції травмувався один із працівників ГРС. Так, на тлі обстрілів зазначена ГРС припинила роботу. У результаті – подача централізованого газопостачання у всіх населених пунктах області відсутня.

Крім того, Луганська область повністю знеструмлена, а воду для потреб людей, які там залишилися, розвозять тільки рятувальники. Оскільки централізоване водопостачання – теж відсутнє.

Дивіться також: Рубіжне зараз повторює долю Маріуполя, – Гайдай: відео