Про це повідомляє "Голос Америки".

Читайте також: Це об'єднання трьох великих націй: Трамп розповів про нову торговельну угоду

Радник президента з питань національної безпеки Джон Болтон заявив, що США перегляне всі міжнародні угоди, яких можуть торкнутися рішення Міжнародного суду.

Він також додав, що США виходять з "додаткового протоколу" Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року. Болтон попередив, що Сполучені Штати "не сидітимуть, склавши руки, у той час як проти нас висувають необгрунтовані політичні претензії".

24 канал писав, що напередодні Вашингтон офіційно оголосив про розірвання Договору про дружбу з Іраном, який діє між країнами вже понад 60 років. Причина – нібито Тегеран (столиця Ірану) зловживав положеннями цього документа. Так, Тегеран заявив, що санкції США, запроваджені у травні адміністрацією Трампа, порушують умови договору про дружбу з Іраном, який був укладений в 1955 році.

Голова МЗС Ірану Джавад Заріф різко відреагував на вихід США з угод, назвавши адміністрацію Трампа "режимом поза законом".

Нагадаємо, напередодні у США заявили, що знищать російські ракети середньої та малої дальності, якщо Кремль і надалі продовжуватиме порушувати договір про їхню заборону. Згодом постійний представник США у НАТО Кей Бейлі Хатчінсон зазначила що під своїми словами щодо знищення російських крилатих ракет вона не мала на увазі превентивний удар по Росії.