За інформацією координаторів акції, правоохоронці заполонили центр столиці України. На оприлюдненому відео можна побачити десяток поліцейських автівок.

Важливо Прийдуть, щоб президент провів судову реформу, – Шабунін про протест за Стерненка

Відомо, що правоохоронці вибірково зупиняють та перевіряють автомобілі, що рухаються у бік центру Києва. Водночас раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко обіцяв, що у столиці не буде ніяких кордонів і громадяни зможуть "вільно, мирно, без зброї, мітингувати на Банковій".

Правоохоронцями проводитимуться заходи громадської безпеки, які будуть необхідні для того, щоб акція була мирна. Але, якщо деякі люди будуть закликати до насильства, то ми будемо ці дії фіксувати та притягати до відповідальності у випадку настання наслідків,
– зазначив він.

Геращенко зауважив, що українці мають право на мітинг, але, підкреслив він, мирний. Заступник очільника МВС попросив "не бити поліцейських і нацгвардійців, не бризкати їм в очі сльозогінним газом".

У центрі Києва стоять поліцейські автомобілі: дивіться відео

Правоохоронці у Києві встановили блок-пост: дивіться відео

Зауважимо, що 23 лютого під час протесту на підтримку Сергія Стерненка у Києві сталися сутички між правоохоронцями та протестувальниками. Тоді на сутичках постраждали 27 правоохоронців. Працівники поліції та Нацгвардії отримали опіки очей, адже у них кидали запалені фаєри. Водночас 24 активістів затримали.

Більше про це Протестувальники закидали ОПУ шашками й почали розходитись – відео

Акції протесту спалахнули й в інших містах України, але там вони були мирними.

Вирок активісту Стерненку: головне