Про це перший заступник міністра внутрішніх справ повідомив під час програми "Свобода слова Савіка Шустера". Водночас він показав у студії два фейкові документи, на ім'я журналіста.

Читайте також Загрожує подорож за ґрати: власниця турфірми підробляла ПЛР-тести

Приніс на ефір копії фейкового ПЛР-тесту та сертифікату вакцинації, які демонструють відхилення ділків від моральних орієнтирів,
– наголосив Євгеній Єнін.

Шустер вів програму з Італії та не зміг приїхати до України, бо отримав позитивний тест на коронавірус. Правоохоронці, у рамках контрольної закупки, змогли купити йому негативний тест і сертифікат щеплення.

Шахраїв викрили й арештували

Перший заступник глави МВС розповів, що усіх шахраїв того ж дня викрили й арештували. З його слів, "дивує, як ловкачів не зупинило хоча б ім'я журналіста".

Вже не кажучи, що вибір наче ж очевидний: або отримати 250 євро за підробки, або можливість отримати 5 років тюрми. Загрожує неволя й лікарям, які стали друзями шахраїв,
– додав перший заступник глави МВС.

Поліція замовила фальшивий COVID-сертифікат на ім'я Савіка Шустера, щоб викрити шахраїв / Фото МВС

Боротьба зі шахраями: коротко

  • Єнін вказав, що за тиждень відкрито 100 кримінальних проваджень.
  • Посадовець зауважив, що працюють понад 1 200 моніторингових мобільних груп, що перевіряють COVID-документи на справжність.
  • Водночас, за його словами, постійно правоохоронців ведуть пошук ділків та їхніх замовників по всіх форумах, чатах і закритих групах.