Про це Антоненко написав у відповідь на лист журналістів видання "Тиждень" із СІЗО.

До теми Забороняли стригтися та голитися, – Антоненко про психологічний тиск у СІЗО

Я вважаю себе політв’язнем і військовополоненим у власній країні. Це не справа про вбивство журналіста. Це справа про збереження посади міністра МВС. Тобто пряма й безперечна політика. І той ганебний брифінг — однозначний доказ мого твердження,
– заявив він.

Що ще про справу Шеремета розповів Антоненко:

  • Ексгенпрокурор Рябошапка не хотів підписувати підозри у справі.

"Але ж Рябошапку якось змусили їх підписати й затягли на брифінг. Навіть Зеленський заявляв, що його туди затягли силою. Тож усе ясно, як два на два", – вважає Антоненко.

  • Він додав, що не розуміє, як його та Юлію Кузьменко, Яну Дугарь обрали чи призначили підозрюваними в цій справі.

Ми наче жертвопринесення для утримання влади. А якими методами її утримуватимуть – байдуже. Дуже нагадує 1937 рік,
– коментує Антоненко.

  • На його думку, схожі справи шиють проти Софії Федини, Марусі Звіробій, В’ятровича, Чорновол, генерала Марченка, Порошенка та Пояркова.

"Скількох іще запланували й кого саме? Проте цікаво інше. На які порушення й тиск можуть піти керманичі МВС?" – запитує у листі Антоненко.

Що відомо про слідство у справі Шеремета: з останнього

  • 2 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що затримали 3 підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. Усі затримані заперечують свою причетність до злочину.
  • У травні слідство змінило мотив злочину і, зокрема, Антоненко з "організатора вбивства" став "виконавцем злочину за попередньою змовою".
  • Водночас, інформації про замовників та організаторів вбивства Павла Шеремета немає.
  • Досудове розслідування у справі про вбивство журналіста завершилось місяць тому. Матеріали готові до передачі в суд. Проте наразі з документами ознайомлюються захисники підозрюваних. Після завершення досудового розслідування, матеріали передали на розгляд адвокатам.