За його словами, керують штурмом Вугледару окупанти з позивними "Різець" (можливо, начальник штабу 155-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту Росії) і "Крюк".

Увага "Був причетний до звірств у Бучі": під Вугледаром ЗСУ ліквідували російського командира Полякова

Сили оборони захопили в полон Сергія Васічкова із міста Находка Приморського краю Росії. Він, призваний до армії країни-агресора за мобілізацією у вересні минулого року, служив водієм 155-ї ОБрМП.

Був взятий у полон в районі Вугледара у вкрай пригніченому стані,
– повідомили в "Інформаційному спротиві".


Полонений окупант / Фото "Інформаційний супротив"

Втрати під Вугледаром колосальні

Окупант розповів, що упродовж останніх двох днів вони "втратили майже всі БМП і багато особового складу".

Каже, що їм поставили завдання штурмувати район дач і саме місто Вугледар. Цікаво, що лише чотири дні перед штурмом окупанти навчалися, відпрацьовуючи десантування піхоти та відхід техніки: БМП вивозили особовий склад до лісопосадок і швидко поверталася до тилу.

Загарбник також каже, що чув нібито допомагати їм мала 40-а бригада морської піхоти Тихоокеанського флоту країни-агресорки. Проте з'ясувалося, що бригада зазнала втрат під час штурму Пречистівки й зараз є небоєздатною.

Радимо прочитати Як Вугледар став місцем бойової ганьби Росії та смерті еліти окупаційної армії

Росіяни провалили штурм біля Вугледару: головне

  • В ISW зазначили, що провал штурму під Вугледаром викликав нову хвилю критики військового командування держави-агресорки.
  • ЗСУ влаштували засідку на шляху висування танкового підрозділу окупантів. Йдеться про 155-у бригаду морської піхоти, що базується вона у Владивостоці.
  • У мережі опублікували відео, на яких російські війська застосовують дуже неефективну тактику. Ймовірно, 155-та бригада морської піхоти складається не просто з погано навченого мобілізованого персоналу, а з поганого командування.
  • Кадри невдалого російського штурму буквально стали останньою "точкою невралгії" в російському інформаційному просторі.