Про це повідомив державний секретар канцелярії прем'єр-міністра, заступник міністра координатора спеціальних служб Станіслав Жарин.

До теми Білорусь готує аеродроми, проходить ротація: які знаки подає Лукашенко щодо вступу у війну

"Польща завершила будівництво захисного бар'єра на кордоні з Білоруссю. Нелегальний в'їзд до Польщі наразі неможливий. Сьогодні польський кордон є найкраще захищеним у Європі", – написав Жарин.

Що відомо про стіну на кордоні

За інформацією Радіо Свобода, вартість стіни становить 1,6 мільярда злотих (приблизно 30 мільйонів євро). Мовиться про бетонну стіну з колючим дротом. Її почали будувати восени 2021 року через потік нелегальних мігрантів з Білорусі до Польщі.

Стіна на кордоні Польщі й БілорусіБетонна стіна на кордоні Польщі й Білорусі / Фото Станіслава Жарина

Кордон України та Білорусі

У Білорусі впродовж повномасштабної війни Росії проти України не зупиняються військові навчання. Військові розгорнули біля кордонів з Україною 7 батальйонно-тактичних груп. Проте командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначив, що немає посилення росіян на території Білорусі.

"Вже майже пів року тривають систематичні навчання, у яких залучені як їхні збройні сили, так і інші складові їхнього сектору безпеки", – додав Наєв.

Звернуть увагу – участь у війні Білорусі залишається малоймовірною: дивіться відео