У повідомленні зазначено, що повітряна куля рухалася на схід у повітряному просторі Вармінсько-Мазурського воєводства.

Дивіться також Через тренування МіГ-29: у Польщі кілька будинків зазнали пошкоджень

У Польщі повідомили про повітряну кулю, яка прилетіла з Росії

Повітряна куля, яка розірвалася з троса, увійшла в повітряний простір Польщі з території Калінінградської області. Про ймовірність потрапляння об'єкта на територію Росії раніше повідомляли російські служби,
– йдеться у повідомленні командування.

Пересування кулі постійно контролюють за допомогою радіолокаційних станцій. Повідомляється, що радше за все вже через кілька годин вона покине повітряний простір країни.

"Повітряна куля не загрожує безпеці мешканців району, в якому вона рухається, і Оперативне командування постійно контролює розвиток ситуації", – наголосили у командуванні польської армії.

Нагадаємо, ще нещодавно, 12 червня, польські військові підіймали у небо військову авіацію через комбіновану російську атаку по Україні ракетами та "Шахедами".

Тоді військові повідомили, що спостерігають за тим, як росіяни завдають ударів крилатими ракетами та "Шахедами" по об'єктах, розташованих, у тому числі на західній території України.

Зазначалось також, що остання така посилена активність російської авіації, під час якої були завдані удари по західній Україні, була зафіксована в ніч з 6 на 7 червня цього року.