Втім, його відчайдушна спроба так і не увінчалася успіхом. А кадри погоні оприлюднили у мережі й вони швидко поширилися нею.

До теми Польща починає боротись із нелегальними мігрантами: чергові зміни у законодавстві

Падав, але підіймався

На відео видно щонайменше 10 правоохоронців, які намагаються зупинити польського політика. Все це супроводжувалося схвальними вигуками – ймовірно, мігрантів.

Не обійшлося і без курйозів. Під час епічної погоні спочатку зашпортався та впав один із прикордонників, а й згодом не втримався на ногах й сам Стерчевскі.

Польський депутат тікає від прикордонників: дивіться відео

Ситуація на кордоні з Білоруссю: що відбувається

  • Протягом 17 днів на польсько-білоруському кордоні живуть кілька десятків людей. Їх охороняють силові структури обох країн.
  • У польському уряді занепокоєні ситуацію з мігрантами на території Білорусі. У тамтешньому МЗС вже заявили, що готові відправити туди матеріальну допомогу.
  • Їм можуть відправити намети, ліжка, спальники, ковдри, піжами, постільну білизну, засоби індивідуального захисту, продукти та ліки.
  • Литва, Латвія та Естонії закликають запровадити нові санкційні обмеження проти Білорусі через організацію нелегальної міграції до Євросоюзу.
  • Адже білоруські прикордонники сприяють перетину кордонів для мігрантів. Вони пропускають їх через свій кордон до польського, а назад – вже ні.
  • Міністр національної оборони Маріуш Блащак раніше анонсував, що Польща спорудить на кордоні з Білоруссю паркан, заввишки 2,5 метра.