Рішення про посилення обмежень на Полтавщині ухвалили ще 13 квітня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Важливо Ще дві області опинилися на межі червоної зони

Які обмеження на Полтавщині

  • Заборонили діяльність барів, ресторанів, кафе, окрім доставки, їжі на винос та закладів громадського харчування в аеропорту, діяльність спортзалів, ТРЦ, фітнес-центрів, басейнів.
  • Обмежили проведення усіх масових заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів.
  • Усі школярі, діти в садочка та студенти, крім 6-курсників та інтернів, що здобувають освіту за медичними напрямами та залучені у подоланні наслідків гострої респіраторної хвороби COVID-19, переходять на дистанційне навчання.

Яка ситуація з COVID-19 на Полтавщині

  • У Полтавській області за 14 квітня зафіксували 900 випадків COVID-19. Загальна кількість хворих за весь час пандемії складає 63 412 осіб.
  • Раніше у Полтавській області коефіцієнт інфікування становив 20,1% при нормі 20%, а рівень госпіталізацій 81,4% при нормі 60%. Саме тому у регіоні посилили карантинні обмеження.

Додамо, що раніше у Житомирській, Запорізькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Сумській та Одеській областях запровадили "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У Києві діє локдаун до 30 квітня.


Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу