Що відомо про Анастасію Кочеткову

27-річна Кочаткова була мешканкою Кам'янця-Подільського. Зауважимо, спершу її вважали загиблою, однак згодом з'ясувалося, що жінка жива. Вона перебувала у комі.

Важливо Автобус Познань – Херсон потрапив у ДТП в Польщі: 5 українців загинули – фото

У фейсбуці волонтери створили спільноту для збору коштів на лікування Анастасії.

Наша прекрасна дівчинка Анастасія Кочеткова пішла до Господа. Наші щирі співчуття родині. Траур. Ми у жалобі. Подробиць поки що немає. Дозвольте нам співпереживати, ми сумуємо разом з родиною,
– мовиться у повідомленні.

31 березня мати Анастасії розповідала, що донька досі перебуває у реанімації. На її лікування потрібна була велика сума грошей – пів мільйона доларів.

Судячи з дописів у спільноті, Кочеткова вже проходила реабілітацію. Однак час від часу її стан погіршувався і жінку госпіталізовували у лікарню. Раніше у неї діагностували гостру кишкову непрохідність. Жінка скаржилася на сильні болі внизу живота й високу температуру тіла. Медики проводили постраждалій механічну чистку.

Зауважимо, після ДТП жінку кілька днів розшукували рідні, вони самостійно обдзвонювали польські лікарні. Відомо, що в автобусі Кочаткова була разом з чоловіком. Вони обоє потрапили у лікарню Жешува.Відомо, що Настя навчалася в ІТ-школі у Кракові, а 6 березня вона їхала додому в Україну.

Читайте також Український автобус під час першої "польської" ДТП був справним, – експертиза

Коротко про моторошну ДТП у Польщі