Відповідну інформацію оприлюднив прессекретар Віктора Януковича Юрій Кирасир. Це трапилось 24 січня.

Читайте також Помер колишній депутат Верховної Ради Володимир Пак

Фейк нібито про смерть Людмили Янукович

Інформація про смерть Людмили Янукович – брехня,
– повідомив Кирасир.

Прессекретар пояснив, що, мовляв, "інформація, що поширюється окремими безвідповідальними персонами, про смерть Людмили Олександрівни Янукович не більше ніж найчорніший піар".

"Про сім'ю Януковичів якої брехні лише не писали. Але подібне переходить усі людські межі. Своєю чергою бажаємо Людмилі Олександрівні та всім міцного здоров'я", – підсумував Юрій Карасир.

Фейкові дані про смерть дружини Януковича

Політехнолог та блогер Володимир Петров 23 січня написав у твітері, що нібито: "Людмила Янукович померла годину тому (допис опублікований 23 січня о 21:49 – 24 канал)".

Жодні інші джерела не спростовували й не підтверджували цю інформацію аж до 15 години 24 січня.

Останні дані про життя Людмили Янукович

Дружині Віктора Януковича 72 роки. Ще 2016 році ЗМІ писали, що у Людмили Янукович різко погіршилось здоров'я. Тоді мовилось про те, що жінка важко пережила загибель молодшого сина.

Охоронець розповідав, що Людмила доглядає за могилою сина, якого поховали в окупованому Росією Криму. Саме там з 2014 року живе Людмила Янукович. Син Людмили та Віктора Януковичів, Віктор, загинув 20 березня 2015 року під час катання на автомобілі на озері Байкал. Відомо, що він провалився під лід.

Що відомо про життя та діяльність Людмили Янукович

  • Жінка народилась у жовтні 1949 року. Згідно з даними Вікіпедії, працювала робітницею на заводі. За освітою була інженером-будівельником.
  • З Віктором Януковичем познайомилась у 20-річному віці. До 2014 року жила в Донецьку.
  • Вперше про Людмилу Янукович заговорили у 2004 році, коли жінка виступила під час Помаранчевої Революції у Донецьку, то стала відома словами про "наколоті апельсини та американські валянки".
  • Також її слова, сказані у 2013 році, часто згадували. Тоді Людмила Янукович згадувала розмову з Віктором Янукович та сказала: "Батя, я стараюсь".
  • Після того, як Віктор Янукович став президентом, сказав, що дружина не буде змінювати свій звичний спосіб життя. Тому про її обов'язки як першої леді фактично нічого невідомо.

Детальніше про Віктора Януковича – дивіться відео