Про це 24 Каналу розповів міський голова Енергодара Дмитро Орлов. За його словами, колаборант брав участь в тортурах над мешканцями міста та працівниками АЕС.

Читайте також Вранці в Енергодарі вибухнула автівка одного з гауляйтерів, – Федоров

Могли ліквідувати росіяни

Дмитро Орлов переконаний, що зрадника вбили росіяни, бо він був свідком злочинів, які вчиняли окупанти. Міський голова також вважає, що російські спецслужби будуть й надалі зачищати колаборантів.

Дмитро Орлов розповів про ситуацію в Енергодарі після вбивства колаборанта: дивіться відео

"На мою думку – це була ліквідація спецслужбами самої Росії, бо він був свідком багатьох злочинів, які вчиняли окупанти. Такої долі чекає, мабуть, більшість колаборантів, які також подібні злочини скоювали", – сказав Дмитро Орлов.

За словами міського голови Енергодару, після вибуху росіяни проводять обшуки в будівлях та будинках мешканців, які розташовані навколо місця події.

Зараз репресивні дії будуть посилюватись, принаймні останній тиждень – це точно,
– сказав Орлов.

На думку Дмитра Орлова, росіяни вже самі розуміють, що процес деокупації неминучий, а тому вони самі почали процес ліквідації місцевих колаборантів, які були свідками їх злочинів. За словами міського голови, зараз найважливіше – це зберегти життя місцевих мешканців, а після звільнення міста – почати відбудову та відновлення всієї інфраструктури.

Ситуація в Запорізькій області: головне

  • Росія почала нарощувати кількість військ в Запорізькій області. На окуповані території прибувають підрозділи ПВК "Вагнер" в якості легкої піхоти.
  • Окупанти запускають інформаційні операції з поширення чуток щодо захоплення Запоріжжя. Інститут вивчення війни проаналізував, що наявних сил Росії буде недостатньо для захоплення обласного центру.
  • Очільник Північної Осетії Сєргєй Мєняйло чомусь вирішив завітати на окуповані території Запорізької області та потрапив під обстріл. Прихильник нацистського режиму Владіміра Путіна, на жаль, не постраждав.
  • Демонстрація активності в Запорізькій області може бути спробою ввести ЗСУ в оману, щоб відвернути увагу від інших напрямків.