Відповідні дані розміщені на сайті УЦОЯО.

На другому місці Дніпропетровська область, там таких абітурієнтів 24 811. Третє місце посідає Львівська область – 21 373 людей.

Тестування із української мови і літератури писатимуть 332 850 осіб, із історії України – 168 644, математики – 111 740 осіб, англійської мови – 89 148 осіб, біології – 82 146 осіб.

Читайте також: Опубліковано правильні відпоіді на пробне тестування ЗНО

Зазначимо, окремі категорії людей можуть зареєструватись упродовж 3 – 21 травня 2018 року для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. До таких категорій відносяться: учасники антитерористичної операції; особи, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь або на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження; особи, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах; особи, які мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (для участі в додатковій сесії з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Нагадаємо, основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 23 червня, додаткова сесія – 2 липня – 11 липня. Кожен учасник, як і раніше, має право скласти тести щонайбільше із чотирьох предметів. Всього зовнішнє незалежне оцінювання проводитимуть з 11 предметів: математика, українська мова та література, Історія України, біологія, хімія, фізика, географія, іспанська, французька, німецька, англійська мови.