Знищення або навіть виведення з ладу командира такого рівня зупиняє будь-які рухи росіян на півтора – два тижні. Це 24 Каналу зауважив полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор, військовий експерт Роман Світан.

Читайте також 1200 окупантів й понад 200 одиниць техніки: колосальні втрати ворога на 4 липня

Є певна втома від Теплинського у росіян

Роман Світан зазначив, що Теплинський – командувач десантними військами, яких кидають на проблемні місця. Росіяни були незадоволені багатьма його діями. Зокрема, саме він виходив з Правого берега Херсонської області. Теплинський міг потрапити під удар українських дальніх засобів ураження.

Не думаю, що це якось вплине на настрій російської армії. Вже є певна втома від цього генерала у Росії, армії, спільноті російській. Тому якщо він випаде з управління військами, то більша частина російського війська видихне з полегшенням,
– сказав він.

Якщо інформація про ліквідацію Теплинського правдива, то виникає запитання, хто буде замість нього. Ймовірно, обов'язки командувача буде виконувати один із його заступників, якщо вони залишились живими, неушкодженими.

Дивіться також У Маріуполі помітили велику колону з пораненими військовими: звідки їх везуть

"Знищення, виведення з ладу командира такого рівня зупиняє будь-які рухи на півтора – два тижні у росіян. Більшість операційної інформації, задумів у нього в голові", – припустив військовий експерт.