"Природно, це були постановочні кадри і навіть патрони холості. Навіщо ж роздмухують так цю історію?" - сказав Пореченков в інтерв'ю ТАСС.

За його словами, в аеропорту йде постійна стрілянина. "Тому каску я одягнув просто заради моєї безпеки. Іншого, окрім як з цим написом (преса), під рукою не виявилося", - виправдовується Пореченков.

На його думку, МВС України хоче призначити його “головним сепаратистом”. Він також запевняє, що приїхав на Донбас із гуманітарною місією. "Ми привезли ліки, кінофільм "Піддубний" для показу, а також побували в аеропорту", - сказав актор.

Адвокат Микола Полозов уже пожартував з приводу виправдань Пореченкова.

Нагадаємо, російський актор Михайло Пореченков, прибувши до Донецька, особисто взяв участь в обстрілі підрозділу українських Збройних Сил, які утримують донецький аеропорт, із автоматичної зброї. Відео з такими кадрами опубліковано у мережі у вільному доступі.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що правоохоронне відомствовідкрило кримінальне провадження щодо російського актора Михайла Пореченкова за ч.4 ст. 260 Кримінального кодексу України ("Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань").

Служба безпеки України зареєструвала кримінальне провадження проти громадянина Російської Федерації Михайла Пореченкова за статтею 258-3 Кримінального кодексу України. Акторові “світить” 8-15 років позбавлення волі за участь у терористичній організації, крім того, СБУ планує оголосити його в міжнародний розшук.