Про це він заявив під час підведення підсумків воєнно-економічних навчань "Концентрація – 2014", повідомляє прес-служба Порошенка.

Глава держави підвів підсумки навчань, зазначивши, що вони проявили наявність проблем у координації та взаємодії, які обов'язково необхідно виправити.Також він заслухав доповідь міністра оборони та секретаря РНБО.

Порошенко поставив низку першочергових завдань, перш за все – доручив посилити охорону стратегічних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення.

Крім того, президент звернув увагу керівництва областей на необхідність більш тісної координації дій з правоохоронними органами та Службою безпеки України.

"Принциповим завданням усіх керівників областей є проведення організаційних заходів спільно з Міністерством оборони та громадськими організаціями для покращення координації дій із захисту населення", – заявив Порошенко.

Як відомо, 25 грудня, депутати Верховної Ради ухвалили закон, який передбачає розширення повноважень Ради національної безпеки і оборони та секретаря Радбезу.