Про це під час брифінгу у Києві повідомив заступник глави АП Костянтин Єлісєєв, передає "УНІАН".

Відповідне доручення дав Президент України Петро Порошенко.

"Свідченням того, що ООН відреагувала на миттєву заяву нашого посла стало те, що було відредаговано текст виступу Генерального секретаря ООН на відповідному форумі, і він уже не так читається, як це було у першому вигляді", — сказав Єлісєєв.

В Адміністрації Президента пообіцяли довести справу до кінця з неприпустимими висловлюваннями Генсека ООН.

Було направлено офіційного листа в ООН з проханням розповсюдити цей лист протесту як офіційний документ відповідно Ради безпеки ООН та Генеральної асамблеї ООН,
— наголосив заступник глави АП.

Глава МЗС України Павло Клімкін на брифінгу додав, що має намір зустрітись з Пан Гі Муном та обговорити промову Генсека щодо ролі Росії у вирішенні збройного конфлікту на сході України.

"Розмовляючи з Пан Гі Муном, я чітко скажу, що логіка сподівань на Росію, яка є агресором в Україні, і логіка сподівань на Росію у вирішенні глобальних конфліктів жодним чином не мають перетинатися. Це буде основою моєї політичної позиції", — зазначив міністр закордонних справ.

Нагадаємо, на Санкт-Петербурзькому міжнародному економічному форумі Генеральний секретар ООН Пан гі Мун оскандалився заявою про роль Росії для України.