Про це сказав Президент України Петро Порошенко у залі Верховної Ради під час щорічного послання про внутрішнє і зовнішнє становище країни в 2017 році.

Читайте також: Порошенко назвав ключовий підсумок трирічної спільної роботи влади

Головна загроза з боку Росії, на жаль, військова. Немає поки ніяких ознак, щоб Москва готова була відступити з Донбасу або піти з Криму,
– сказав президент.

За словами Порошенка, фактів підготовки Росії до наступальної війни континентального масштабу з кожним днем стає все більше. Один з яскравих прикладів – російсько-білоруські навчання "Захід-2017", на яких під виглядом "стратегічних командно-штабних навчань" можливе створення Росією нових ударних угруповань для вторгнення на територію України.

"Сім тисяч платформ з солдатами і технікою наблизилися або наближаються до наших кордонів. І ніяких гарантій, що після завершення маневрів це все повернеться в Росію", – наголосив глава України.

Порошенко також нагадав слова американського сенатора Джона Маккейна, зазначивши, що Росія становить значно більшу загрозу, ніж терористи "Ісламської держави". У них немає військових можливостей та прагнення правити світом, а у Росії це все є.