Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи вчорашню обіцянку Петра Порошенка підвищити грошове забезпечення військовим у зоні АТО, яку він зробив під час засідання РНБО.

Військові не забули, як 22 травня, за три дні до голосування, Порошенко їм твердо пообіцяв: Кожен військовий у зоні АТО буде отримувати 1000 гривень на день! А його життя буде застраховане на 1 мільйон гривень! На питання, коли це буде, Порошенко відповів: Запиши, з 26 травня!
— зазначив Гриценко.

За його словами, як Верховний головнокомандувач, "Порошенко мав би розуміти: він не має права обманювати військових, слово командира — непорушне, закон для підлеглих".

Пообіцяв — зроби! Тоді твоє слово шануватимуть. І в бою солдати собою прикриватимуть тебе від кулі ворога. Верховний головнокомандувач цього не розуміє...
— додав екс-міністр.

Гриценко наголосив, що Глава держави мав би одразу після інавгурації виконати свою обіцянку.

Як мультимільярдер, Порошенко міг би й без бюджетних коштів — своїми власними покрити видатки на виконання своєї ж обіцянки. За такий вчинок його б на руках носили, і не тільки військові. Мультимільярдер витрачати власні кошти пошкодував... А колись же було воно твердим — "купеческое слово"?!
— резюмував політик.

Нагадаємо, вчора Петро Порошенко на засіданні РНБО заявив, що у 2015 році в Україні відновлюється призов, і буде проведено цикл часткових мобілізацій.

За словами Президента, держбюджет на 2015 рік передбачатиме витрати на оборону близько 5% від ВВП.