Порошенко приніс документи в останній день реєстрації кандидатів у президенти, 3 лютого. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко у своєму Facebook.

Читайте також: Тимошенко, Зеленський, Порошенко: хто буде плакати, а хто візьме до рук булаву

Як видно із фото, разом із Петром Порошенком під час реєстрації у ЦВК перебувала його дружина, Марина Порошенко.

Ймовірно, глава держави зайшов до ЦВК із чорного ходу. Журналісти, які в останній день реєстрації кандидатів перебувають під стінами Центрвиборчкому, не помітили ані президентського кортежу, ані самого Порошенка поблизу центрального входу у будівлю.

В останній день реєстрації кандидатів у президенти до ЦВК станом на 17 годину документи подали колишній журналіст і висуванець від партії "Сила людей" Дмитро Гнап, а також Надія Савченко. Документи арештованої нардепки до ЦВК принесла її сестра Віра.

Що відомо про президентські вибори 2019 в Україні? Українці обиратимуть очільника держави всьоме. Відповідно до Конституції, новоспечений гарант пробуде на цій посаді щонайменше 5 років.
Вибори мають пройти 31 березня, а офіційні результати повідомлять до 10 квітня. Якщо жоден із кандидатів не подолає бар'єру у 50%, то буде ухвалено рішення про проведення другого туру. Він відбудеться 21 квітня.
За останніми даними, вже понад 50 осіб подали документи до ЦВК для реєстрації кандидатом в президенти. 26 з них вже офіційно зареєстрували.