Про це глава держави заявив в інтерв'ю німецькому журналу Focus, яке у своєму Twitter розмістив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Читайте також: Це проблема не тільки України, – Філарет звернувся до Європи через агресію Путіна

"Я сподіваюся на тісну співпрацю США та ЄС у питанні створення миротворчої місії ООН, а також кращу координацію в питанні санкцій. Вони є важливим важелем, щоб посадити Росію за стіл переговорів і змусити виконувати Мінські домовленості", – наголосив Порошенко.

Український лідер зазначив, що в нинішній ситуації потрібен прорив, яким може стати миротворча місія. Адже, за словами Президента, вона могла б забезпечити безпеку для проведення вільних і чесних виборів на сході України.

І, будь ласка, Росіє, ми нічого неправильного від вас не вимагаємо, тільки поверніться в цивілізований світ і відведіть свої війська!
– звернувся Порошенко до Кремля.

Водночас, глава держави сумнівається, що після переобрання Володимира Путіна президентом РФ, з Москви можуть надійти нові ініціативи з врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Якщо Путін постійно обіцяє речі, яких не виконує, навіщо чекати нових пропозицій?" – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів. У переліку опинилось 38 російських багатіїв. Внаслідок санкцій російські олігархи загалом за один день втратили щонайменше 12 мільярдів доларів.

2 травня Петро Порошенко заявив, що Україна також готується до запровадження нових санкцій проти Російської Федерації, які будуть пов’язані як із застосуванням хімічної зброї в центрі Європи, так і з проведенням незаконних виборів президента на території окупованого Криму.