Про це заявив з парламентської трибуни перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв, йдеться на сайті партії "Батьківщина".

Він звернув увагу на резонансну інформацію, поширену в українських ЗМІ, про те, що чинний президент продовжує платити податки з Липецької фабрики "Рошен" в бюджет Росії.

Керівництво "Рошен" фактично визнало, що постачало свій товар до окупованого Криму щонайменше до першого півріччя 2017 року.

"Це підтвердження того, що доки країна 4 роки веде війну з російським агресором, у нас є горе-підприємці, які і далі сплачують податки в російський бюджет. Ці гроші використовуються для підтримки окупаційної армії", – обурився політик.

Про потурання російському агресору свідчать і кадрові призначення, зроблені президентом.

Так, у ЗМІ оприлюднена шокуюча інформація: родина першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка отримала громадянство РФ і веде бізнес в окупованому Криму.

"Людина, призначена президентом керувати зовнішньою розвідкою, є громадянином Росії? Хто призначав його? Путін? Скільки це триватиме? Можна прикриватися патріотичними законами, патріотичними гаслами, але як така кадрова політика, як такий бізнес на крові далі може тривати у країні?" – наголосив Сергій Соболєв.

За словами представника "Батьківщини", необхідно негайно ухвалити закон про імпічмент президента, детально розслідувати всі факти злочинної діяльності Порошенка: "Щоб йому та всім наступникам було зрозуміло, що парламент стоїть на сторожі національних інтересів".