Про це він заявив в прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: Політична помста: проти України відкрили "другий фронт" на телеканалах

Найєм зазначив, що медіапакт Порошенка і Медведчука – це факт, який ніхто не оприлюднював і ніхто не говорив про це, хоча це очевидно.

"Нумо подивимось на факти, які є, скажемо так, медичні. Телеканал 112 повністю керується людьми, які причетні до Віктор Медведчука, і людьми, які входять в його політичні кола. До того ж, зараз ми знаємо, що телеканал 112 неправильно вказав свого власника, що є приводом для того, аби починати в законному порядку переслідування і почати кримінальне провадження щодо порушення закону, який ми прийняли самі – власники мають бути прозорі", – розповів нардеп.

За його словами, якщо подивитись на контент 112 телеканалу, там постійно та регулярно висвітлюють діяльність Петра Порошенка у дуже позитивному ключі. "Я вже не кажу про рекламу. Тепер, що стосується 112 і NewsOne разом, ми вже знаємо, що пан Козак, народний депутат України, який входить в координаційну раду "Українського ивбору" Медведчука, є власником корпоративних прав NewsOne. А директорм двох юридичних осіб, які є власниками цих двох каналів, є інша людина – пан Будяк, який також є з оточення Віктора Медведчука", – додав Найєм.

За ці 4 роки ми жодного разу не бачили, щоб будь-який правоохоронний орган або будь-яка інституція, яка за це відповідає, говорила про порушення закону про національну безпеку і оборону України, про зовнішню і внутрішню політику України цими двома каналами. Більше того, я точно знаю, що Нацрада з питань телерадіомовлення мала прийняти таке рішення, але не приймала. Саме тому що голова пан Артеменко, наближена людина до Порошенка, зупиняв такі рішення,
– наголосив народний депутат.

Також він підкреслив, що Віктор Медведчук, регулярно порушуючи всі закони про нацбезпеку, продовжує говорити, що немає агресії з боку російської влади, що в Україні громадянська війна. "Подивіться на контен 112: критика Порошенка зведена до нуля, при чому є жорстка критика всіх його опонентів. Тобто це такий пакт про те, що вони не нападають на Петра Порошенка, а при цьому є нищівною критика про його опонентів", – підсумував Найєм.