Про це він якраз і написав у соцмережі "Вконтакте".

За словами гаранта, він користувався сторінками у російських соцмережах, оскільки гібридна війна вимагає адекватних відповідей на виклики, а це своєю чергою давало можливість впливати на опонентів та здійснювати контрпропаганду.

Читайте також: Заблокували "Вконтакте", "Одноклассники", "Яндекс": огляд альтернативи для українців

Але масовані кібератаки РФ по всьому світу, зокрема нещодавнє втручання у виборчу кампанію у Франції, вказують, що прийшов час діяти інакше і більш рішуче, – наголосив президент.

У зв’язку з цим український лідер закликав усі українські інтернет-провайдери припинити надавати доступ до "Вконтакте", "Одноклассники", "Яндекс" та інших російських сервісів.

"Всі офіційні сторінки Президента в цих сервісах буде закрито. Закликаю всіх співвітчизників негайно вийти з російських серверів з міркувань безпеки", – додав Порошенко.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України.

Заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Як стало відомо сайту "24" із власних джерел інтернет-провайдери готові заблокувати "ВКонтаке", "Одноклассники" та "Яндекс" вже завтра, 16 травня, – як тільки указ Президента України буде опублікований в офіційних виданнях.