Про це у своєму Facebook написала сестра загиблого бійця Іляна Гайдук.

"Петро Олексійович, у відповідь на Вашу відкриту підтримку генерала В. Назарова, засудженого в службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 воїнів, хочу повернути Вам орден "За мужність" третього ступеня, який був даний Вами моєму братові посмертно", – мовиться у повідомленні.

Гайдук наголосила, що провину Назарова довели Генпрокуратура і суд. Окрім того, сестра десантника обурилася тим, що Порошенко нагородив генерала таким же орденом, як і загиблих військових.

Читайте також: Влада готується відчайдушно рятувати генерала Назарова, – експерт

Через короткий час після катастрофи Іл-76 Ви нагороджуєте генерала Назарова таким же орденом Богдана Хмельницького III ступеня "За мужність", як і наших хлопців посмертно, не уточнюючи, в чому ж вона проявлялася, чи за 49 загиблих, чи за знищення військового майна?,
– обурюється Гайдук.

Нагадаємо, Павлоградський міжрайонний суд визнав винним генерал-майора Віктора Назарова у загибелі українських військових у збитому терористами літаку Іл-76. Назарова засудили до 7 років тюрми.

Проте Президент Петро Порошенко явно не погоджується з таким вироком та виступив з ініціативою відновити спеціальні військові суди відповідно до чинних міжнародних практик.