Таку думку висловив у коментарі сайту "24" військовий експерт та громадський активіст Дмитро Снєгирьов.

"Я бачу великий позитив у винесенні вироку генералу Назарову. Це стало можливим через тиск з боку громадськості і участь незаангажованих ЗМІ. Суспільство спромоглося пробити діру у тій несправедливості, що панувала стосовно безкарності ватажків ЗСУ у перший рік війни", – зазначив експерт.

За його словами, якщо генерал все ж таки потрапить за ґрати, то ця справа стане поштовхом до розслідування інших епізодів халатності та бездіяльності вищого командування Збройними силами.

Читайте також: Журналіст іронічно висловився про намір Порошенка відновити військові суди

Снєгирьов переконаний, що влада готова докласти максимум зусиль, аби врятувати Назарова від кримінальної відповідальності.

Ми станемо свідками запеклої боротьби і порятунку Назарова від покарання. Військове керівництво загнане в глухий кут, тому вони підуть на все, аби не створювати такий прецедент. Навіть на фізичний тиск на журналістів та на самих учасників процесу,
– переконаний експерт.

Утім, Снєгирьов впевнений, що владі врятувати Назарова від тюремного ув'язнення не вдасться.

Він також відзначив, що в ініціативі створення військового суду, якому мають довірити подібні справи, лежить бажання можновладців впливати на нього, аби справа Назарова більше не торкнулася вищих керівників Збройних сил.

Нагадаємо, Павлоградський міжрайонний суд визнав винним генерал-майора Віктора Назарова у загибелі українських військових у збитому терористами літаку Іл-76. Назарова засудили до 7 років тюрми.

У зв'язку з оголошенням вироку Назарову, Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність створення спеціальних військових судів. А начальник Генштабу Віктор Муженко назвав вирок "небезпечним прецедентом".