Як це працює, і чому ця послуга може стати у пригоді кожному – у матеріалі 24 Каналу.

Читайте також Оплачувати по-новому: як "Посилка в кредит" у відділенні Нової пошти спрощує життя українців

Альтернатива класичному кредиту

"Посилка в кредит" – це альтернатива традиційному кредиту, який видає не банк, а NovaPay. Тепер для того, аби купити таку бажану річ – телефон, кавомашину, чи навіть одяг – не потрібно місяцями відкладати гроші. Українці можуть придбати будь-який товар вартістю від 1 000 до 100 000 гривень (але у межах персонального кредитного ліміту) і оплатити його зручно та поступово.

Українські фінустанови пропонують різні умови кредитів – від оплати частинами до розстрочки та кредиту готівкою, але зазвичай їх можна взяти за умови оформлення покупки в великій торговельній мережі – чи то побутової техніки, чи то інших товарів. Ще одна умова – розрахунок за покупку одразу.

Посилка в кредит дозволяє купити будь-який товар у будь-якого продавця, навіть у приватної особи або у невеличкому інтернет-магазині за умови післяплати. Тобто, спочатку отримати і оглянути товар, і тільки потім, якщо він підійде, оформити його в кредит. Звісно, товар, якщо його взяли в кредит, і він не підійшов, можна повернути. Але це часто додаткова непотрібна морока, якої можна уникнути з Посилкою в кредит.

Головна умова – товар повинен бути замовлений з післяплатою на відділення Нової пошти, адресною доставкою чи в поштомат.

Українці можуть оцінити переваги
Українці можуть оцінити переваги "Посилки у кредит" / Фото надане 24 Каналу

Послугу можна оформити у найближчому відділенні Нової пошти чи через власний мобільний застосунок NovaPay. До речі, сьогодні майже третина користувачів оформлюють кредити онлайн, бо це справді полегшує життя.

У яких випадках стане в нагоді "Посилка в кредит"

Впевнені, що багатьом знайома така ситуація. Неочікувано потрібні запчастини до авто, чи зламалось щось із побутової техніки. Придбати потрібно терміново, проте в сімейному бюджеті на цей місяць така категорія витрат не передбачена, а магазини, де продаються необхідні товари, вимагають повної оплати. І тут на допомогу приходить послуга "Посилка в кредит", яка надає можливість купувати товари у кредит, навіть якщо самі магазини не передбачили таку опцію.

Або ж інший, не менш поширений сценарій. Наближається та сама дата – день народження дитини чи весілля у друзів. Потрібно підготуватися та придбати подарунок, але цього місяця, як на зло, вже витратили заробітну плату. “Посилка в кредит” дозволяє купити річ одразу, а платити за неї потім. Наприклад, у похресника день народження. Ви знайшли в інтернет-магазині дитячих товарів велосипед, оформили покупку з післяплатою. Замовили на найближче відділення Нової пошти, а коли прийшли забирати, впевнились, що це саме та річ, та оформили за допомогою NovaPay цю посилку у кредит. Перший внесок не сплачували, всі оплати за кредитом – вже з наступного місяця.

Це зручно, вигідно та прозоро – без прихованих платежів та надмірних комісій. Процес оформлення кредиту максимально швидкий. Усі дані можна внести онлайн, а розрахунок кредитного ліміту у додатку займає лише кілька хвилин.

Не потрібно шукати поручителя, банк, який погодиться прокредитувати. Все, що потрібно, аби покупка відбувалася, – прийти у відділення Нової пошти, коли товар вже буде там, або завантажити застосунок у смартфон.

Як оформити "Посилку в кредит": покрокова інструкція

Крок 1. Вибрати зручний спосіб оформлення

Оформити "Посилку в кредит" можна кількома способами:

 • Онлайн за допомогою застосунку NovaPay, який можна завантажити з App Store або Google Play. Далі потрібно пройти процедуру аутентифікації та відкрити рахунок у NovaPay.
 • Офлайн у відділеннях Нової пошти, звернувшись до касира.

Працівники відділень
Працівники відділень "Нової пошти" допоможуть з оформленням послуги "Посилка в кредит" / Фото надане 24 Каналу

Крок 2. Дізнатися свій кредитний ліміт

Для оформлення покупки варто дізнатися свій кредитний ліміт. Зробити це можна трьома способами.

У застосунку NovaPay:

 1. У додатку NovaPay натиснути вкладку "Кредити".
 2. Обрати продукт "Посилка в кредит" та дізнатись доступний ліміт.

У застосунку Нової пошти:

 1. У додатку "Нова пошта" слід натиснути на кнопку "Особистий кабінет".
 2. Серед переліку опцій обрати "Посилка в кредит".
 3. Далі обрати "Дізнатись свій ліміт".
 4. Потрібно заповнити всі поля, зокрема дані паспорта, ІПН та соціальний статус.
 5. За незначний час ліміт з'явиться у додатку.

Також кредитний ліміт можна розрахувати офлайн у відділенні Нової пошти. У цьому допоможуть касири.

Крок 3. Обрати бажаний товар та замовити його з післяплатою

Оформлення у застосунку NovaPay: Після того, як посилка замовлена, і вже прямує до вас, у додатку NovaPay слід обрати цю посилку для оформлення в кредит.

Оформлення у відділенні: Замовити бажаний товар з післяплатою та чекати доставку на відділення Нової пошти.

Оформити в кредит можна будь-які товари, що доставляються Новою поштою з післяплатою вартістю від 1000 гривень до суми, визначеної у персональному кредитному ліміті користувача. Вартість доставки та комісія за переказ також входять до суми кредиту.

Крок 4. Підписати договір та отримати сповіщення, що посилку оплачено

Оформлення у застосунку NovaPay: Варто ознайомитися з умовами кредиту та натиснути "Оформити кредит". Після перегляду запропонованих документів обираємо "Підписати".

Далі на телефон надійде повідомлення з паролем для підписання документів в електронному форматі. Слід ввести отриманий пароль у додатку та почекати кілька хвилин, доки NovaPay відкриє кредит та оплатить посилку.

Оформлення у відділенні: Прийти у відділення з паспортом, кодом і телефоном, на який замовлено посилку. Також можна пройти ідентифікацію за допомогою Дії. Якщо маєте паспорт у вигляді id-картки та відсутній застосунок Дія – треба мати витяг про місце реєстрації. Повідомити касиру про своє бажання забрати посилку в кредит. Надати документи, підписати договір в електронному форматі.

Крок 5. Забрати посилку у зручний спосіб

Якщо кредит оформлено онлайн, забрати посилку можна у відділенні, в поштоматі або замовити доставку кур'єром.

Якщо оформлення здійснюється у відділенні, то посилку можна забрати одразу.

Крок 6. Сплачувати за кредит

Далі залишається насолоджуватися покупкою та сплачувати кредит щомісяця рівними частинами. Графік платежів викладений в індивідуальній частині договору про споживчий кредит.

За кредит зручно cплачувати онлайн у застосунку NovaPay
За кредит зручно сплачувати онлайн у застосунку NovaPay / Фото надане 24 Каналу

Як сплатити кредит

Для цього є декілька варіантів:

 • У мобільному додатку NovaPay. Слід перейти в меню "Кредити" внизу екрана та обрати потрібну позику. На кредиті, який користувач бажає сплатити, потрібно натиснути "Погасити". Далі – обрати потрібну суму та здійснити оплату зі своєї картки.
 • У мобільному додатку Нової пошти в "Особистому кабінеті". Потрібно натиснути значок людини вгорі екрана. Після цього обрати "Посилку в кредит" та перейти до розділу "Відкриті кредити". На кредиті, який сплачується, натиснути напис "Погасити". Далі – обрати потрібну суму та здійснити оплату зі своєї картки.
 • У відділенні Нової пошти карткою або готівкою. Для оплати потрібно назвати своє прізвище, ім'я, по батькові та номер телефону. Якщо користувач має декілька кредитів, також буде потрібний номер договору, який зазначено в заяві на видачу траншу.
 • Самостійно за реквізитами NovaPay. Зробити це можна у будь-якому банку чи онлайн-сервісі.

Умови користування "Посилкою в кредит"

Кредитні кошти надаються за ставкою 0,00001% річних, а комісія за надання кредиту складає 3,5% на місяць. Реальна річна процентна ставка становить 100,96%. Кредит можна оформити на суму від 1 000 до 100 000 грн.

Платежі здійснюються рівними частинами протягом 12 місяців, але можна погасити кредит достроково без додаткових комісій.

Послуга доступна громадянам України віком від 18 до 69 років. Важливо мати гарну кредитну історію без заборгованостей. Також за останні 6 місяців клієнт має хоча б раз надіслати або отримати замовлення із післяплатою Новою поштою.

"Посилка в кредит" від NovaPay – це справжній прорив у сфері фінансових послуг. Вона дозволяє отримати необхідні товари швидко та зручно, без зайвої метушні. Тож не варто відкладати все на потім, адже омріяні покупки завдяки NovaPay стають ближчими!

*Послуги надає ТОВ "НоваПей Кредит". Ліцензія на діяльність фінансової компанії переоформлена НБУ 12.03.2024 р.