24 Канал поговорив з українцями, які вже випробували "Посилку в кредит". Як вони відгукуються про таку послугу від NovaPay у відділеннях Нової пошти, та чи готові рекомендувати її іншим, розповідаємо у нашому матеріалі.

До теми "Нова пошта" дозволила оплачувати придбані товари у кредит: які умови

"Посилка в кредит": що відомо про послугу

"Посилка в кредит" – це унікальна для українського ринку послуга, яка стала можливою завдяки співпраці логістичної та фінансової компаній. Клієнт може забрати посилку та користуватись товаром вже зараз, не сплачуючи за нього жодної гривні під час отримання, та розраховуватися за нього поступово, частинами. Для цього передбачено зручне розтермінування платежів.


Клієнти можуть оплачувати товар частинами / Фото Нова пошта

За кілька місяців послуга стала досить популярною в Україні. Як зазначають в компанії, щоденно NovaPay отримує близько 1200 запитів на кредитування через мобільний додаток Нової пошти.

Будемо рекомендувати іншим: що говорять про послугу українці

Українці, які вже випробували замовлення в кредит, наголошують, що головними перевагами послуги є можливість не відкладати покупку необхідних речей "до зарплати".

Я постійна клієнтка Нової пошти. Ми з чоловіком часто купуємо онлайн товари в українських продавців та замовляємо їх у найближче відділення. З послугою "Посилка в кредит" ознайомилися відразу після її виходу. Мені була техніка, чоловіку – запчастини. Сьогодні як одне, так і друге – недешеве задоволення. Тож ми зраділи і вирішили, що можна купувати якісні товари та оплачувати їх частинами. Все пройшло легко та зручно! Оператори розповіли, що до чого, допомогли дізнатися про кредитний ліміт,
– розповіла харків’янка Анжела.

Вагомим аргументом для клієнтів стали прозорі умови. За користування кредитом клієнт щомісяця сплачуватиме комісію 2,5% від загальної суми та річну ставку 0,00001% (реальна річна процентна ставка – 65,86%). Також його можна погасити достроково без додаткових комісій і доплат. Це робить "Посилку в кредит" зручною та простою в оформленні.


Як отримати кредит від NovaPay / Фото Нова пошта

Клієнту достатньо:

  • перевірити свій кредитний ліміт в мобільному додатку або відділенні Нової пошти (для цього варто взяти з собою паспорт і ІПН або скористатися документами в Дії);
  • замовити товар в інтернеті з післяплатою та доставкою у відділення Нової пошти;
  • попросити оформити "Посилку в кредит". При цьому, сплачувати одразу нічого не треба. Можна платити рівними платежами впродовж року, або ж погасити достроково.

Ми оформлювали кредит на кілька місяців. У березні вже повністю сплатили товари. Але точно знаємо, що коли з’явиться необхідність, – сміливо скористаємося послугою ще раз. І, звісно, ми будемо рекомендувати "Посилку в кредит" нашим знайомим. Це справді нам дуже спростило купівлю дорогої техніки на кухню,
– додала жінка.

З нею погоджується й інші клієнти Нової пошти. Дехто зазначає, що саме такий кредит допоміг пережити зиму та віялові відключення світла. Українці активно купували в кредит повербанки, зарядні станції та генератори. Також був попит на теплий одяг та товари для дому. Найбільш популярною послуга була в період різдвяних і новорічних свят.

Саме у січні послугою скористалася Вікторія. Мешканка Сум розповіла, що вже чула по можливість замовити посилку в кредит й, коли довелося придбати мікрохвильовку, вона одразу скористалася нагодою.

В принципі, мені дуже сподобалося. Зручно. Не потрібно бігати банками та оформлювати кредитні картки. Якщо товар вам підходить, можна сказати операторам відділення, що ви хочете оформити кредит. Я відкрила посилку, все детально перевірила, навіть протестувала на пошті та лише через місяць зробила перший внесок,
– розповідає Вікторія.

Вона пригадує, що оформлювала кредит на 12 місяців, однак, всі платежі вдалося закрити впродовж пари місяців – без комісій і переплат.

Я вирішила не розтягувати на рік, але знаю, що є люди, які цього потребують. Так, через складну ситуацію в країні не всі зараз мають можливість робити великі покупки. Тому єдиним варіантом є значно менші щомісячні платежі,
– додає вона.

Ще одна зручність, яку відзначають користувачі, – постійний доступ до особистого кабінету в мобільному додатку Нової пошти. Саме тут можна дізнатися актуальний кредитний ліміт, перевірити історію платежів, отримати нагадування про черговий внесок. Якщо ж з додатком складнощі, з'ясувати розмір кредитного ліміту допоможуть оператори найближчого відділення. Щодо вартості товару, який можна замовити як "Посилку в кредит", – то він має бути від 1 000 до 50 000 гривень.

"Посилка в кредит" дозволяє подарувати малюкам дитинством тут і зараз: власниця магазину іграшок про послугу

Не менш вигідною послуга є для українських продавців, які співпрацюють із Новою поштою. Адже їм надходять кошти одразу після того, як клієнт огляне посилку та підтвердить її отримання. Це повністю анульовує ризики неплатежів з боку покупця, дозволяє швидше реалізовувати товар та розширює клієнтську базу. Тепер клієнти – всюди, де є відділення Нової пошти.

Своїм досвідом поділилася, зокрема, власниця інтернет-магазину іграшок "Санта". Жінка запустила магазин у Полтаві в розпал повномасштабної війни. Головною мотивацією стали діти, яким хотілося дати щасливе дитинство.

Діти – це особливі покупці. Якщо вони побачили річ, яка їм сподобалася, то захочуть її тут та одразу. Однак, буває таке, що в батьків поки що немає грошей, і треба почекати буквально тиждень до зарплати. Або в дитини свято і відкладати привітання теж не хочеться. Саме для таких ситуацій можливість взяти іграшки в кредит – хороше рішення,
– розповідає Вікторія


Діти – це особливі покупці / Фото Нова пошта

Дітям потрібні розваги та щасливі моменти,
– додає вона.

Хто та як може скористатися послугою

Скористатися послугою можуть громадяни України від 18 до 65 років, які були клієнтами Нової пошти протягом останніх 6 місяців та мають добру кредитну історію – без "прострочок" та заборгованостей.

Серед інших переваг "Посилки в кредит" – швидкість оформлення. Адже:

  • Перевірка кредитного ліміту в додатку Нової пошти чи у відділенні займає 1 хвилину.
  • Оформлення кредиту у відділенні – 5 хвилин.

Так само швидко продавець отримує кошти за товар від NovaPay.


Серед інших переваг "Посилки в кредит" – швидкість оформлення / Фото Нова пошта

Вартість замовлення не може бути нижчою 1000 гривень. Максимальний розмір кредиту – 50 000 гривень. Розраховується він індивідуально для кожного клієнта. Сплачувати кошти можна в мобільному додатку Нової пошти, будь-якій фінансовій установі чи її застосунку за реквізитами, а також у найближчому до вас відділенні Нової пошти.

Тож, навіть якщо ви не маєте змоги оплатити посилку при отриманні, Нова пошта потурбується, щоб необхідний товар швидко опинився у ваших руках та вже сьогодні почав приносити користь.