Про це Собчак написала в своєму Іnstagram.

Читайте також: Він старий муд*ло – чоловік Собчак відповів Жиріновському за образу дружини

"Перебуваю під яскравим враженням телеефіру з Володимиром Вольфовичем Жиріновським. Мені навіть довелося злегка окропити дідуся холодною водою, щоб зняти напад, а то бідолаха прямо зайшовся в лихослів'ї. Напевно, з боку це виглядало сумно", – написала вона.

Журналістка зазначила, що стає ще сумніше, якщо обдумати все те, що сталося під час ефіру.

У 90-х, коли Жиріновський видерся на політичну сцену, здавалося, що це не таке вже страшне зло: у країни все попереду, і вже одного клоуна і хама ми як-небудь витримаємо. Минуло чверть століття, а нічого нового, крім клоуна і хама, – правда, сильно постарілого – з нами не сталося,
– розповіла Собчак.

На її думку, Кремль тримає Жиріновського на виборах в якості "загороджувального загону".

"Сьогодні він продовжує грати цю сумну роль, тільки для того, щоб іншим кандидатам було складно говорити про справді важливі речі. Його спеціально тримають на будь-яких виборах президента як "заградотряд", який все перетворює в цирк і безглуздість. Все це дуже і дуже сумно насправді", – підсумувала кандидатка в президенти.

Нагадаємо, 28 лютого під час теледебатів між кандидатами в президенти РФ Ксенією Собчак та Володимиром Жиріновським відбувся конфлікт. Так, опальний політик обматюкав світську левицю, в результаті чого Собчак вилила на Жиріновського склянку води.