Молодого чоловіка змило потоком води у Краснокам'янці. Йому було лише 26 років.

До теми Масова евакуація, зруйновані пляжі та загиблі: негода в Криму наробила лиха – фото

Частина людей – досі в пунктах тимчасового розміщення

У затопленій Ялті довелось евакуювати понад 600 людей, з них 50 – діти. Близько сотні осіб доправили у пункти тимчасового розміщення.

У МНС кажуть, що за добу 18 червня у місті випало 133 міліметри опадів. Підтопленими були 87 будинків, з них 63 – приватні, переважно в центральній частині.

На маршрути не вийшли автобуси

Через потоп не могли вийти на маршрути місцеві автобуси. Також змило опори систем газопостачання, отож без газу у домівках залишились кілька десятків родин. Без електрики опинились майже 3 тисячі осіб.

Актуально Не привід для жартів і зловтіхи, шкода людей, – Аваков про повінь в окупованому Криму

Аксьонов запевняє, що для туристів ризику немає

Так званий "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов у фейсбуці розповів, що заблокованими через потоп залишились мешканці багатоквартирного будинку. Окупаційна влада пообіцяла привезти ліки, питну воду та продукти. Парадоксально, але через потоп ялтинцям найбільше бракує саме питної води.

Аксьонов повідомив, що на пляжах міста купатись не можна, адже усі вони потребують ретельного розчищення.

З усіма готелями та санаторіями встановлений зв'язок, деякі з них зараз знеструмлені, але серйозних проблем немає. Ніякого ризику для туристів немає,
– запевнив Аксьонов.

Дивіться фото з затопленої Ялти / Фото Крим. Реалії:

Що кажуть в Україні про причини катастрофи?

Заступник міністра з питань реінтеграції окупованих територій Ігор Яременко наголошує, що вся відповідальність за наслідки потопу – на державі-окупанту. До порушення екологічного балансу призвела тотальна мілітаризація Криму та активне будівництво військової інфраструктури.