За даними Національного метеорологічного, геофізичного та кліматологічного агентства, землетрус стався о 13:21 за місцевим часом (08:21 за Києвом).

Варте уваги На Буковині стався землетрус

Індонезію сколихнув землетрус

Загрози цунамі немає. Підземні поштовхи хитали багатоповерхові будинки в столиці країни Джакарті, що змусило жителів і працівників офісів вибігати в паніці.

Зазначають, що в Джакарті стався землетрус магнітудою 5,6, підземні поштовхи тривали кілька секунд. Епіцентр землетрусу розташовувався в Чіанджурі, приблизно за 75 кілометрів на південний схід від Джакарти, на глибині 10 кілометрів.

Наслідки землетрусу в Індонезії / Фото Sky News

Місцева влада повідомляє, що багато людей загинули через те, що їхні будинки не витримали землетрусу. Також зазначають, що жертв могло бути набагато більше, якби землетрус стався вночі. Оскільки багатьох людей не було вдома.

Спершу повідомлялося про щонайменше 162 загиблих. Пізніше, 22 листопада офіційні представники індонезійської влади заявили, що число жертв зросло до 252. Втім, уже через кілька годин повідомили, що в результаті землетрусу загинули щонайменше 268 людей.

Наразі вдалося ідентифікувати 122 тіла. Відомо, що серед загиблих є багато дітей, яких знайшли під завалами школи.

Національне агентство з ліквідації наслідків стихійних лих повідомило, що понад 1000 людей отримали поранення. Ще 151 особу досі вважають зниклою безвісти. Понад 58 тисяч людей евакуювали.

На Криті стався потужний землетрус

  • На грецькому острові Крит уранці 21 листопада зафіксували землетрус. Магнітуда підземних поштовхів становила 5,5 бала за шкалою Ріхтера.
  • Поштовхи на острові в Середземному морі відчули мешканці Єгипту, зокрема столиці країни – міста Каїра. Повідомлення про руйнування не надходили. Стихію на грецькому острові віднесли до категорії помірних землетрусів.
  • 9 листопада землетрус магнітудою 5,7 сколихнув узбережжя італійського пляжного курорту Фано.
  • За ним послідували два поштовхи магнітудою 3,1 і 3,4. Основні підземні поштовхи відчувались на півночі Італії та у Римі, а також в інших країнах.
  • Повідомили про те, що поштовхи відчули приблизно 16 мільйонів людей на відстані понад 300 кілометрів від епіцентру землетрусу.

Може зацікавити – Наслідки великого чилійського землетрусу: дивіться відео