Перший наряд поліції довелося викликати вже в Полтаву. Тобто після виїзду з Харкова дебошири проїхали лише трохи більше як годину, пише УНН з посиланням на очевидця інциденту.

До слова Наявність охорони в потягах може вплинути на вартість квитка, – Криклій

Вже в Полтаві поліція зняла з потяга найбільш буйного з дебоширів. Така от практика, щоб заспокоїти всіх решту. Та цього разу трюк не спрацював.

Зовсім навпаки решта хуліганів, які залишилися в потязі, почали грубіянити ще більше. Всього їхня група складалася з 8 чоловіків. Вони почали погрожувати начальнику потяга.

Тоді довелося викликати другий наряд поліції, що чекав у Лубнах. Там з потяга зняли ще двох дебоширів, та навіть на цьому інцидент не врегулювався.

Третій наряд поліції чекав вже в Києві. Як розповів очевидець усіх цих подій, на залізничний вокзал приїхали багато працівників поліції й особисто заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Щоправда, після прибуття потяга до Києва дебошири встигли самотужки покинути потяг до того, як їх затримала поліція. Потяг вирушив далі й тепер має всі шанси спокійно доїхати до Ужгорода.

Харків – Полтава – Лубни – Київ (шлях дебоширів): карта